درباره ما

درباره موسسه تحصیلات عالی نعمان سادات

ارائه خدمات آموزشی در سطح جهانی از سال 1394

مؤسسه تحصیلات عالی طبی نعمان سادات غرض تامین رفاهٔ مادی و سلامت معنوی بنای وطن در راستای آموزش و تربیت نسل جوان کشور به تاریخ ۲۶ حمل سال ۱۳۹۴ هـ.ش اساس گذاشته شده است و در حال حاضر در دو رشتهٔ تخصصی طبی (فارمسی و ستوماتولوژی) دارای مجوز قانونی وزارت محترم تحصیلات عالی و بیشتر از ۱۷۰۰ تن اعم از دختر و پسر مصروف فراگیری دانش معیاری می‌باشند، هدف اساسی ما آموزش و پرورش افراد دانش بینش مسلکی در رشته‌های یاد شده به خاطر سهیم شدن در بازسازی و سلامت سیستم صحی کشور می‌باشد. این کانون علمی طبی به عنوان یک نهاد انتفاعی خصوصی خود را متعهد به می‌داند و به منظور تحقق اهدافی چون ارایهٔ خدمات معیاری تحصیلی، و ایجاد دورنمای مسلکی و روشن، برای نهاد در جهت سهمگیری خدمات مؤثر در جامعه و استراتیژی سازمانی خود از آغاز فعالیت های علمی اکادمیک خویش صادقانه به ارایهٔ خدمات معیاری تحصیلی برای همه اقشار جامعه طبی افغانستان باشند. در استراتیژی سازمانی خود سعی بعمل آمده تا تمامی معیارات خدماتی مدرن و معیاری تحصیلی فراهم گردد و در ارتقای ظرفیت کارمندان اداری و اکادمیک تلاش های همه جانبه صورت گیرد و تسهیلات آموزشی بهتر و معاصر در بخش‎های تحصیلی، اداری و علمی اکادمیک فراهم گردد. در قسمت ایجاد فضای هماهنگی با سایر ادارات اکادمیک طبی و غیر طبی مخصوصاً وزارت محترم تحصیلات عالی ما همیشه سبقت جسته ایم و در مقابل اوامر و ارزیابی‌های وزارت محترم تحصیلات عالی و مراجع ذیربط عندالموقع جوابگو بوده و به پیشانی باز استقبال نموده ایم. در قسمت مدرنیزه شدن سیستم تدریس مصمم هستیم تا آموزش الکترونیک و فراهم سازی تسهیلات الکترونیک داشته‌های خود را چندین برابر ساخته و در قسمت آموزش خارج از مکلفیت درسی نیز در خدمت محصلین خویش باشیم و در این قسمت مصمم هستیم تا از تجارب مراکز معتبر علمی ملی و بین المللی استفاده نموده و به منظور تحقق این اهداف فضای هماهنگی بیشتر ایجاد نمایم. در راستای تحقیق و ایجاد مرکز تحقیقاتی بزرگ در بخش های فارمسی و ستوماتولوژی مساعی همه جانبه را به خرج خواهیم داد و از تحقیق به مثابة فکتور باروری، رشد اکادمیک و منبع عایداتی خوب پشتیبانی همه جانبه مادی و معنوی خواهیم نمود. سایر تسهیلات آموزشی، ورزشی و فرهنگی مانند کتابخانه، کمپیوتر لب، نشرات علمی، کفتریا، تالار کنفرانس ها، مجتمع ورزشی و ساحة سبز، انکشاف چندین برابر خواهیم داشت. و در این مورد پلان های اختصاصی و عملی طرح و ترتیب گردیده است. چهار چوب تشکیلاتی این نهاد علمی آکادمیک مطابق ستندردهای وزارت محترم تحصیلات عالی افغانستان ترتیب و افراد با فهم و دانش با تعهد و تجربهٔ لازم در گماشته شده است که استراتیژی های سازمانی ما را نیز مطابق رهنمود به شرح فوق شده است و در ارتقای ظرفیت هر چه بیشتر این کانون علمی در بخش‌های محصلان، اداری و اکادمیک مساعی همه جانبه به خرچ دهد در تمام برنامه ها تمامی پرسونل اکادمیک و اداری موسسه، ماموریت خویش را به وجه احسن انکشاف خواهند داد و در رسیدن به دیدگاه از هیچ نوع سعی و تلاش دریغ نخواهند ورزید. در اخیر به امید خدمت گذاری و ارایه خدمت هر چه بیشتر به اولاد رنجیده وطن عزیز ما افغانستان و به امید افغانستان متعهد آزاده آباد و سر بلند سخنان خویش را به پایان می‌رسانم. سر بلند و پاینده باد افغانستان عزیزما

لینک به پلان استراتیژیگ موسسه تحصیلات عالی نعمان سادات

موسسه تحصیلات عالی نعمان سادات
موسسه تحصیلات عالی نعمان سادات

دیدگاه موسسه تحصیلات عالی نعمان سادات


موسسه تحصیلات عالی نعمان سادات مصمم است تا از طریق تدریس ، تحقیق و عرضه خدمات با کیفیت که جوابگوی نیازمندی های رشد و انکشاف جامعه بوده در سطح کشور به عنوان یک نهاد تحصیلی معتبر شناخته شود.

مأموریت موسسه تحصیلات عالی نعمان سادات


موسسه تحصیلات عالی نعمان سادات در حال حاضر مصروف ایجاد فرصت های مساویانه تحصیلی برای تمامی دانشجویان از طریق تدریس ، تحقیق و عرضه خدمات تحصیلی در افغانستان میباشد.

موسسه تحصیلات عالی نعمان سادات

پیام موسس

موسسه تحصیلات عالی نعمان سادات برای تحقق دیدگاه، ماموریت و اهداف استراتیژیک خویش در قبال انکشاف جامعه افغانی از طریق تدریس، تحقیق و ارایه خدمات در 26 حمل 1394 با داشتن دو پوهنحی ( فارمسی و طب دندان ) بعد از اخذ جواز های رسمی از ادارات ذیصلاح در شهر کابل افتتاح شد که نهاد مذکور به حیث یک نهاد تحصیلات عالی پویا ,باکیفیت عالی تدریسی به منظور بلند بردن سطح دانش مسلـــــــکی هموطنان عزیز و سایر اتبــاع کشور های همسایه در روشنایی تعالیم اسلامی و احترام به تمــــامی ادیان روی زمین و ایجـــاد یک فضای ســــالم تدریسی و اکادمیک برای واجدین شرایط تحصیلی در رشته ها و مقطع های مختلف ایجاد و انجام رسالت میدهد که خوش بختانه با مدیریت مدبرانه و نیروی بشری متخصص در زمان اندک به دستاورد های بیشتر نایل آمده است.

تیم ما

Manochehr Moahed

منوچهر موحد

رئیس عمومی
Mir Akarm Mirzad

میراکرم میرزاد

مسئول اجرایی تحقیقات علمی
Dr.Mohammad Hanif Hashimi

داکتر محمد حنیف هاشمی

معاون علمی
Dr.Momin Darman

دوکتور مومین درمان

معاون امور محصلان
Pharmacist Rohullah Haidary

فارمسست روح الله حیدری

رئیس پوهنځی فارمسی
Dr.Abdul Mobin Hamid

دوکتور عبدالمبین حامد

رئیس پوهنځي ستوماتولوژی

همکاران ما